28.4.2013 , 14:3013. kolo U8 - OP Přeloučsko
Přelovice - Živanice  15:5 (10:4)
 Góly:   Kvapil Jak.6      Asistence:  
   Mach3       
   Novák Matě.3       
   Doležal L.2       
   Zmek1       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Pollák   -  Kvapil Jak.       Mach       Novák Matě.       Doležal L.       Zmek       Hendrych       Novák O.       Panchártek J.       

Trenér: Doležal

Začátek zápasu se nám vůbec nepodařil. Než jsme se rozkoukali, už jsme prohrávali o dva góly. Běžela čtvrtá minuta a bylo srovnáno. Ještě jednou se však soupeř dostal do vedení, ale jen na krátko. Od třinácté minuty jsme již konečně začali hrát dle představ trenérů a do konce zápasu jsme již byli pány na hřišti.

Díky tomuto utkání se mimo jiné přepisovala i statistika hráčů. Dnes poprvé se do černého trefil Pepé a to hned třikrát a nutno dodat, že zaslouženě. Už v minulých zápasech jeho aktivita volala po gólech. K výkonu gratulujeme a nelze než si přát brzké zopakování.


www.tjprelovice.cz