31.10.2023 , 16:001. kolo Okresní přebor - Přeloučsko
FK Pardubice - dívky - Přelovice  2:1 (1:0)
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:
Hercíková   -  Mlčoch       Virt       Štrobl       Špaček Pa.       Sýkora O.       Rozínek       Poskočil       Pohanka F.       Krása       Hornyš       Vopálková

Trenér: Virt
V posledním kole podzimní části zajeli naši borci do Pardubic prověřit dívčí družstvo. Představitelky něžného pohlaví jsou nám z minulosti velmi známé svoji agresivní hrou, ale vždycky nás něčím překvapí a tak tomu bylo i letos. První gól padl do naší sítě v desáté minutě hry z rohu tak šikovně, že naši hráči neměli šanci zareagovat. Druhý gól nám skončil za zády naší brankářky v dvacátéčtvrté minutě. Za stavu 2:0 vstupujeme do druhé půlky, kde hned z úvodu dáváme gól a naše hra se stupňuje svou razancí, střelbou a přesnými nahrávkami.
Jak postupuje čas je na obou stranách vidět, že žádný osobní souboj není vypuštěn. Celý zápas se nesl v duchu fair-play. Byl to ten nejkrásnější zápas této sezóny. Bylo vidět jak veliký kus práce mají naši hráči za sebou a jak nám herně vyrostli.

Jsem velmi rád, že mohu stát jako trenér po boku tak skvělým sportovcům a rodičům děkuji za důvěru, se kterou mi Vaše děti svěřujete.