Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Archiv -> Články -> Mladší žáci: zápasy o přeborníka okresu

Mladší žáci: zápasy o přeborníka okresu 17.6.2022
obr

Přelovice - Dříteč 1:2
Dříteč - Přelovice 0:1 na pen. 3:1

V zápasech o přeborníka okresu Pardubice se utkali vítězové skupin Přeloučsko a Holicko. Po prohře na domácím hřišti dokázali naši hráči v odvetě zvítězit. O vítězi tak rozhodovaly pokutové kopy, v nichž byl soupěř úspěšnější.

Fotografie ze zápasu Přelovice - Dříteč 1:2

Po základní části, nás na závěr sezóny čekalo dvojutkání, proti vítězi holické části okresního přeboru, kterým byla Dříteč. První utkání jsme odehráli na domácím hřišti. Soupeř na nás vlítnul a nedal nám moc času se pořádně nadechnout. V 17. minutě šel soupeř do vedení poté co byl před naší bránou pořádný závar. Zbytek zápasu diktoval soupeř tempo, ale kluci poctivě bránili a nedali mu nic zadarmo. V 50. minutě se opět po naší malé chybě dostal soupeř do vedení už o dvě branky. V 55. minutě jsme konečně vystřelili pořádně na branku a hned z toho byl gól, který si připsal Kaňka.

O dva dny později jsme  sehráli druhé utkání, tentokrát na hřišti soupeře. Utkání bylo oproti tomu prvnímu velmi vyrovnané, zejména první poločas. Do vedení nás dostal Knížek po krásném úniku. Soupeř tlačil na naši bránu, ovšem po zbytek zápasu se mu nepodařilo vstřelit gól, především díky výbornému výkonu Středy a Srstky, kteří v obou utkání drželi naše šance na vítězství. Po naši výhře, bylo celkové skóre 2:2, proto následoval penaltový rozstřel, bohužel v něm byl šťastnější soupeř.

Klukům chci poděkovat za předvedený výkon, po velmi slabých soupeřích, na které jsme naráželi v průběhu sezóny, potkali rovnocenného soupeře. Naši hráči dali do obou zápasů veškeré síly a především srdce. Ačkoliv prohráli pro mě zůstávají mistři.