Archiv -> Články -> Přípravka U8: odložené 9. kolo krajské soutěže

Slatiňany - Přelovice  8:4
Přelouč - Přelovice  5:5
Skuteč - Přelovice  9:3

Toto odložené kolo se sehrálo v sobotu 30.4. ve Slatiňanech za krásného slunečného počasí. Sehraná utkání byla z naší strany plná fotbalových momentů a to jak dobrých tak špatných. V utkáních jsme dokázali obrátit nepříznivý výsledek, vyhecovat se k výkonu, bojovnosti a dravosti, bohužel v průběhu všech utkání jsme v určitém časovém úseku nedodržovali herní disciplínu. Kluci si zaslouží pochvalu za bojovnost, ale musí si uvědomit, že každý zápas se musí odehrát v plném nasazení po celou dobu jeho trvání a jako tým, tzn. nestát a čekat na přihrávky dopředu, ale aktivně se účastnit hry jako celek, někteří kluci si také musí uvědomit, že při ztrátě míče se také musí týmově bránit !

Slatiňany - Přelovice  8:4

Přelouč - Přelovice  5:5